boksy dachowe

boksy dachowe

Jak wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak rzeczywiście każda pora jest dobra na to aby zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wyprawę z rodziną czasem zdarza się, że ciężko jest ulokować wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, by radować się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

kufry samochodowe Northline

Właściwy wybór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod uwagę kilka znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie należy oznajmić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu w związku z tym najpierw należy się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współbrzmieć. Należytym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz pewnie najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a do tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli chodzi o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za jakie trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.